PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 194 383
oceny
7,4 10 1 194383
7,6 35
ocen krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Gorączka.

ocenił(a) film na 10

Mam stan podgorączkowy. Czytam wasze posty. I chyba mam zwidy. Myślicie, że powinnam zadzwonić do szpitala? Boję się, że nie żartujecie i żyję w kraju ograniczonych homofobów. Mamusiu.

endorfinq

To chyba jakas epidemia. Tez to widze. Dzwon, ja tez zadzwonie.
Jestem przerazona.
Zartujcie prawda ?

ocenił(a) film na 1
endorfinq

Ale przecież większość lewactwa ma ciągły stan podgorączkowy. Ta gorączka jest od poglądów, apteka i szpital nie pomogą.

ocenił(a) film na 9
endorfinq

niestety w takim kraju żyjemy. Ludzie zamiast wiekszymi problemami się zajmować to patrzą sięna cudze życie i orientację.

endorfinq

Zacznijcie się uczyć duńskiego albo niderlandzkiego, a potem paszoł won!

użytkownik usunięty
Dziadek_bez_dowodu

albo czeskiego, angielskiego, hiszpańskiego, afrykańskiego, sporo tych możliwości

użytkownik usunięty

nie chce mi się tego pisać od nowa, widzę, że "mądra" moderacja skasowała całą dyskusję na temat same-sex marriages

No, niestety dyskryminują ludzi, którzy czują wstręt do wszelkiej maści dewiacji seksualnych. A była tam taka konstruktywna dyskusja. Popatrz co się porobiło...

Poza tym z tego co wiem, to z wyżej wymienionych przez Ciebie krajów (tak to nazwijmy), to tylko Hiszpania pozwala na śluby, reszta to tylko związki partnerskie... (póki co - niestety).

użytkownik usunięty
Dziadek_bez_dowodu

"(póki co - niestety)"

Liczysz, że niedługo będą już zezwalać na małżeństwa?

Nie, po prostu się tego spodziewam.

użytkownik usunięty
Dziadek_bez_dowodu

Nie zmyślaj, przecież Południowa Afryka czy Argentyna (hiszpański) też pozwala na śluby.
No i są jeszcze Związki Cywilne, zresztą kto chce to se sprawdzi na angielskiej Wiki.
http://en.wikipedia.org/wiki/Same-sex_marriage

Fakt, wymieniłeś jeżyki - nie kraje. Pardon, mea culpa.

użytkownik usunięty
Dziadek_bez_dowodu

bo jeżyki są spoko
http://www.flog.pl/media/foto/575718_jezyk-ktory-lapie-za-serce-.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones