PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 69 970
ocen
8,5 10 1 69970
9,4 20
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

Czesc! Wlasnie skonczylem ogladac cala serie i od tego co sie stalo z T bardziej interesuje mnie jak potoczyly sie losy obu rodzin. Jak myslicie? W przypadku rodziny z NY znamy chyba za mało czlonkow, zeby ocenic kto zajął miejsce Phila. Czy móglby byc to maly Carmine?
Wazniejsze pytanie co sie stalo w New Jersey. Wg mnie tam nigdy nie bylo nikogo godnego zajecia miejsca po T. Ani Chrissy, ani Sil nie mieli jaj do tej roboty. Moze Baccala, ale on byl troche za miekki. Jednakze 2ch z nich nie zyje, trzeci lezy w spiaczce, T albo zginal, albo pojdzie do wiezienia, wiec kto?

ocenił(a) serial na 10
arjelca

W NY raczej ten mały Butch, a w NJ Paulie albo Patsy, ale warto pamiętać, że Carlo ratując syna za wpadkę z narkotykami zgodził się zeznawać, więc to mógł być koniec dla wszystkich.

ocenił(a) serial na 10
arjelca

Mnie bardziej martwiły losy Silviego po postrzale, czy można założyć że przeżył ?

ocenił(a) serial na 10
niwrok_2015

W ciężkim stanie w śpiączce, nawet jeśli by przeżył na co nie dawano wielkich szans, , to mało prawdopodobne by dalej normalnie funkcjonował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones